Двотомник професора Миколи Тимошика про рідне село Данину — у вільному доступі

10 серпня цього року зустрілися з професором Миколою Тимошиком,  говорили, серед іншого, про важливість збереження історичної пам’яті українського народу і про використання можливостей сучасних технологій для поширення інформації.

Внаслідок розмови Микола Степанович прийняв рішення надати вільний доступ на умовах вільної ліцензії «Creative Commons Із зазначенням автора — Розповсюдження на тих самих умовах 3.0 Неадаптована» до двох томів його книги про рідне село Данину, що зараз входить до Ніжинського району Чернігівщини. Йдеться про книги:

Тимошик-Село-Дозвіл

Це означає, що вміст даних книг будь-хто може поширювати і використовувати в будь-яких цілях, навіть комерційних і створювати на їх основі похідні твори. Однак є два обмеження. Перше — це обов’язок при поширенні вказувати автора і назви цих книг. Друге — в разі створення похідних творів, вони також мають розповсюджуватися на тих самих умовах.

Отже, посилаючись на цей дозвіл, публікую електронні версії цих книг. Читайте, завантажуйте, поширюйте. Однак не забувайте зазначати, що умови поширення  прописані в зазначеній вище ліцензії.

Довідково: Микола Степанович Тимошик народився 18 січня 1956 в селі Данине (зараз Данина) Ніжинського району Чернігівської області — український вчений, журналіст, публіцист, літературний критик, видавець. Доктор філологічних наук (1997). Професор (2002). Академік Академії наук вищої школи України (від 2005 року). Завідувач кафедри видавничої справи та редагування Інституту журналістики (у 2002—2010) Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Член Національної спілки письменників України (від 2000 року). Член Національної спілки журналістів України (від 1981 року). Голова Фундації імені митрополита Іларіона (Огієнка). Директор науково-видавничого центру «Наша культура й наука».

 

Advertisements

About Юрій Пероганич

1961 року народження, одружений
Опубліковано у Некатегоризовано. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s