Крига скресла: Лист керівникам ЗОШ на Сумщині

На Сумщині місцеві органи влади мотивують викладачів навчальних закладів спланувати заходи щодо наповнення українського розділу Вікіпедії. Про це йдеться у сканах документів.

На жаль, імена посадовців осіб були замальовані на їх прохання,  проте ми би хотіли висловити їм глибоку подяку за їх роботу у популяризації Вікіпедії!

Єдине побажання – слід було би внести  два уточнення – а саме посилання на довідкові матеріали мало би стояти на сторінку Вікіпедія:Довідка  – саме там систематизовані усі напрацювання як у сфері Правил Вікіпедії, так і щодо технічних тонкощів. І посилання на конкурс Вікі любить пам’ятки” слід би дати на сайт конкурсу – http://wikilovesmonuments.org.ua

Деякі вікіпедисти, щоправда розкритикували дану ініціативу, вважаючи, що “адміністративний примус”  суперечить відкритій природі Вікіпедії, а неякісні   статті, створенні під примусом, рано чи пізно будуть вилучені.

Дійсно, можливо, і не всі викладачі здобули достатню якісну освіту для того, щоб зуміти самостійно розібратися з основами редагування Вікіпедії і розпочати плідно працювати в проекті. Але  Вікіпедія має правило Вікіпедія:Не прискіпуйтесь до новачків. І якщо перший досвід редагування Вікіпедії, можливо, і не в кожного викладача буде вдалим, то з часом, натхнений розпорядженням зверху, вчитель обов’язково навчиться писати цікаві і корисні статті, а здобутий досвід не тільки збагатить сторінки української Вікіпедії, але й конвертується у живе спілкування з учнями.

 

Advertisements
Опубліковано у Вікіпедія, Некатегоризовано, Співпрація з державою. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s