Відбулося нагородження переможців конкурсу ВікіСтудії

WikiStudia Awards 2015-10-15 by nickispeaki 1.JPGУ Чернігові відбулося нагородження переможців конкурсу «Визначні постаті Чернігівщини 2015». Конкурс з написання історичних статей до Вікіпедії проводився для учасників ВікіСтудії та запрошених учасників. Церемонію проводила Казимір Віра Анатоліївна, Голова ВікіСтудії. Також були присутні директор історичного інституту і почесний Голова ВікіСтудії Коваленко Олександр Борисович, Приходько Микола Васильович, координатор проекту. Вручав призи від спонсору конкурса – інтернет-провайдера “Основа” директор компанії Малявко Сергій Михайлович. Слово було надано й іншим партнерам ВікіСтудії. Серед них – директор ЧНБ Аліференко Інна Михайлівна, що надавала інтернет-центр бібліотеки для проведення вікі-вишколів та Линюк Людмила Петрівна, заступник директора Чернігівського обласного історичного музею іменя Василя Тарновського.

Конкурс тривав з 22 червня по 13 жовтня 2015 року. В конкурсі зареєструвалося 15 учасників. Ними було написано 33 статті. Перше місце за найкращу статтю отримала Шарпата Христина Миколаївна. Вона написала про відомого українського мистецтвознавця Адруг Анатолій Кіндратович. Також інше перше місце зайняла Дарда Ольга Олександрівна за статтю Раковський Леонід Едуардович, вона крім того, ще й написала найбільше статей із всіх учасників. За кількістю балів зайняли друге місце Міден Ервін Лотарович (191,3 балів) та третє Заворотна Катерина Вячеславівна (176,9 балів).

Партнери ВікіСтудії пообіцяли й надалі допомагати у роботі ВікіСтудії. А нові заняття вже розпочнуться в наступному місяці. Серед бажаючих чимало студентів першого курсу та кілька викладачів. Ще б пак – спонсор конкурсу пообіцяв надати в якості головного приза на наступний конкурс планшет.

Новина на вікіновинах: https://uk.wikinews.org/wiki/Відбулося_нагородження_переможців_конкурсу_ВікіСтудії

Сторінка проекту: https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Проект:Визначні_постаті_Чернігівщини_2015

Приходько Микола Васильович,
Координатор ВікіСтудії.

WikiStudia Awards 2015-10-15 by nickispeaki 3.JPG 

WikiStudia Awards 2015-10-15 by nickispeaki 6.JPG WikiStudia Awards 2015-10-15 by nickispeaki 7.JPG   WikiStudia Awards 2015-10-15 by nickispeaki 15.JPG  WikiStudia Awards 2015-10-15 by nickispeaki 17.JPG

Advertisements

About nickispeaki

йог. вікіпедист. Люблю авіацію та космонавтику.
Опубліковано у Некатегоризовано. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s