“Вікі любить Землю”: перші підсумки

От і завершився третій український фотоконкурс “Вікі любить Землю”. І ми з радістю повідомляємо його статистичні результати. А вони на момент його завершення були такими:

14770 завантажених фото — це більше, ніж у кожному з двох попередніх українських конкурсів (щоправда, зараз ця кількість є вже меншою. Цьому активно сприяють користувачі, про яких писали в попередньому дописі). Проте, це число побило абсолютний рекорд Німеччини, встановлений минулого року в сумі за два місяці, коли там тривав конкурс. Тобто з України за цьогорічний травень завантажено найбільше конкурсних фото не лише у цьогорічному міжнародному конкурсі, а й порівняно з минулими роками теж. Всього ж із нашої країни завантажено за три роки 38789 світлин.

Учасники конкурсу змогли сфотографувати 1694 різних природоохоронних об’єкти України — і це теж більше, ніж у попередні роки. А разом – 2434 – уже майже третина заповідних територій і природних родзинок, що містяться в природоохоронних списках України мають свої зображення на Вікісховищі!

Участь у фотоконкурсі “Вікі любить Землю” цього року взяли 172 особи. Це більш, ніж вдвічі менше, ніж 2013 року, коли ми розпочинали його. Але ці конкурсанти справжні “важковаговики”: три учасники завантажили 51% від усіх фотографій, а позосталі 169 – решту 49%. Цікаво, як цю “колізію” розв’яже журі? 😉

Ось перша десятка користувачів, що завантажили найбільше фотознімків:

Користувач Сфотографованих об’єктів Завантажених фото
DmytroChapman 70 3459
Микола Василечко 46 2929
Сарапулов 228 1149
Мокрицький Павло 503 520
ЯдвигаВереск 251 458
Дмитрий Жданов 34 437
Лимар Оксана 37 415
Haidamac 359 395
Бабенко Наталія 60 293
Tala tamila 20 293

Більше див. тут: https://commons.wikimedia.org/wiki/Commons:Wiki_Loves_Earth_2015_in_Ukraine/Number_of_objects_pictured_by_uploader

Як на мене, найбільшим досягненням цього року стало те, що загальна кількість світлин, яку завантажили учасники міжнародного фотоконкурсу “Wiki Loves Earth” перевищила 100 тисяч! І це ще не межа. Адже у травні збір фотографій завершили в 24 країнах, а в червні його продовжують принаймні у трьох – Австрії, Болгарії й Сербії. Ще кілька країн досі не визначилися, чи проводити цього року конкурс…

Такі перші підсумки і враження. Ще раз вітаю усіх причетних – оргкомітет і учасників із чудовим завершенням третього всеукраїнського фотоконкурсу “Вікі любить Землю”. Попереду ще дуже багато роботи і в українській, і в міжнародній частині.

А завершити хочеться словами конкурсанта Миколи Василечка, які він залишив у коментарі до першої підсумкової публікації Віри Моторко на блозі http://wikilovesearth.org.ua: “У нинішній ситуації ще одна перемога України — додатковий бонус на міжнародному рівні. І неабиякий вияв волонтерства, і любові до рідної землі. Значить є товариство, з яким можна творити нову й оновлену державу. Люби рідний край! Шануй українське! Бо ми того варті! Слава Україні! Героям слава!”

Євген Букет, ініціатор проведення першого фотоконкурсу “Вікі любить Землю”

Опубліковано у Конкурси, Рейтинги, Статистика | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s