В українській Вікіпедії триває музейний тиждень

7 березня в українській Вікіпедії стартував другий Музейний тиждень. Метою тижня є створення нових статей з теми музеїв та музеєзнавства, редагування наявних статей.

На сьогодні в українській Вікіпедії налічується близько 2000 статей про музеї та меморіальні комплекси. Загальний обсяг цих статей сягає 17,6 МБ, а найбільшою є стаття про Театр-музей Сальвадора Далі  (понад 152 кб). Музеям України присвячено майже половина з цих статей – 839 (сукупним обсягом 7,8 МБ), серед яких найбільшою є Список музеїв Києва.

Цей музейний тиждень є другим. Попередній проводився у 2010 році  і був приурочений до Міжнародного дня музеїв (18 травня). Тоді в ньому взяли участь 10 вікіпедистів, створивши 165 нових статей музейної тематики. В цьому році зголосилися взяти участь вже 14 вікіпедистів. Долучитися до тижня може кожен охочий.

Серед статей, створених від початку музейного тижня, стаття про Музей сучасного мистецтва (Тегеран) Автор фото: Zereshk (ліцензія GFDL)

Музей сучасного мистецтва (Тегеран) .Стаття про цей музей стала однією з перших в цьому музейному вікітижні.
Автор фото: Zereshk (ліцензія GFDL)

Експозиція у Національному військово-історичному музеї України, де проводилась церемонія нагородження конкурсу «Військова справа у Вікіпедії» Автор фото: Ilya (ліцензія CC-BY-SA-4.0)

Експозиція у Національному військово-історичному музеї України. В цьому музеї проводилась церемонія нагородження конкурсу «Військова справа у Вікіпедії»
Автор фото: Ilya (ліцензія CC-BY-SA-4.0)

Нагадаємо, що попередній тиждень був присвячений Запорізькій області. в ході якого було створено 84 статті загальним обсягом близько 1 МБ.  Нагадуємо також про нагоду 15 березня відвідати Музей Лисенка, де проводитиметься концерт вокальної та фортепіанної музики “Микола Лисенко та його сучасники

Advertisements
Опубліковано у Некатегоризовано | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s