В українській Вікіпедії пройшов “флешмоб” з нагоди 11-річчя

В українській Вікіпедії пройшов триденний “Вікіфлешмоб” з написання статей з нагоди її 11-річчя. “Вікіфлешмоб” тривав три доби – з 30 січня про 1 лютого.

В рамках акції було написано 200 нових статей загальним обсягом – 1 688 628 байтів. Найбільшими за обсягом виявились такі статті – Червоний терор у Севастополі (65 333), Кінематограф Німеччини (48 236), Червоний терор у Феодосії (39 870), Мельгунов Сергій Петрович (36 139), Бізертинська криза (31 550).   Дві статті були номіновані на статус “Доброї” – Вільгельм II Добрий   та Бізертинська криза.

Тематика статей була досить різною – це і історичні статті, статті про спортивні події, герби районів, і навіть вулицю. Пізніше ще декілька статей були позначені як написані в рамках Вікіфлешмобу. Загалом же протягом трьох днів українська Вікіпедія поповнилася 762 статтями. У ряді міст України в цей день було проведено віківишколи. Найактивнішим учасникам Вікіфлешмобу ГО “Вікімедіа Україна” обіцяє надіслати сувеніри.

Цей флешмоб став вже другим в історії Української Вікіпедії. Перший, минулорічний, був проведений 27 квітня 2014 року, і він був присвячений пам’яті Ігоря Костенка, редактора Вікіпедії, який загинув 20 лютого 2014 року на вул. Інститутській у Києві в ході протистояння прислужникам режиму Януковича.

Ігор Костенко був одним із Вікіпедистів, кому належала сама ідея проведення “Вікіфлешмобів”.

Advertisements
Опубліковано у Вікіпедія. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s