У Вікісховищі триває конкурс “Зображення року- 2014”

На сайті Вікісховище триває традиційний конкурс “Зображення року”, що проводиться вже вдев’яте. 

Конкурс «Зображення року 2014» проходить у два тури. У першому турі беруть участь усі зображення, що отримали впродовж 2014 року статус вибраних. У другому турі до голосування буде допущено 30 зображень з найбільшою підтримкою в першому турі.

Зображення, що набере найбільшу кількість голосів, буде оголошено «Зображенням Року». Три зображення, що наберуть найбільшу кількість голосів, будуть оголошені переможцями.  Узяти участь в голосуванні можуть учасники будь-якого з проектів Вікімедіа, що мають на початок конкурсу щонайменше більше 75 «живих» правок. Усі фотографії розсортовані по декількох тематичних категоріях, проте переможцем стане лише одна.

Україна представлена на цьому конкурсі однією роботою – це фотографія інтер’єру Одеського оперного театру, зроблена фотографами
Alex Levitsky & Dmitry Shamatazhi в ході конкурсу “Вікі любить пам’ятки-2013” і отримала 10-е місце, а також перше – у номінації “музичних пам’яток”. Знайти цю фотографію можна в категорії “Інтер’єр і деталі“.

Ще одна фотографія з конкурсу “ВЛП-2013”, що отримала статус вибраної – це фотографії Церкві Івана Предтечі в окупованій Керчі. Її можна знайти в категорії “Релігійні будівлі

Перший тур конкурсу триватиме до 31 січня. Другий розпочнеться 17 січня та завершиться 31 січня 2015 о 23:59 за Грінвічем. Детальніше про умови конкурсу можна прочитати на офіційній сторінці.

Опубліковано у Анонси, Конкурси, оголошення | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s